K2_ITEM_AUTHOR 

سازمان نصر تهران اولین دوره مسابقات پینت بال(Paintball) جام انفورماتیک را برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان نصر تهران، به منظور گسترش فرهنگ ورزش و تقویت نشاط در خانواده صنف فناوری اطلاعات و ارتباطات، سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران برای اولین بار مسابقات پینت بال جام انفورماتیک را برای اعضای خود(بانوان و آقایان) برگزار می کند.

درباره پینت بال

پینت بال به عنوان چهارمین ورزش پر تحرک جهان یکی از هیجان انگیز‌ترین رقابت های گروهی است.
دراین مسابقات که قواعد و قوانین ساده ای دارد، دوگروه از بازیکنان براساس ماموریت و سناریوی حمله، در حملات گروهی تلاش می کنند با شلیک گلوله‌های رنگی، اعضای تیم مقابل را از میدان حذف نمایند. خصوصیت ویژه این بازی، ماجراجویی وشادی وصف ناپذیر در رقابت و مبارزه ای دوستانه است. در این رقابت ها اعضای هر دو تیم مجهز به اسلحه های استاندارد، ماسک سر، گلوله‌های رنگی استاندارد، تجهیزات ایمنی و پوشش قابل شناسایی هستند.

نحوه اعلام حضور و ثبت نام

از همکاران محترم عضو سازمان نصر تهران دعوت می شود در صورت تمایل  نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ارسال آن به این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید حداکثر تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ1393/3/31به دبیرخانه سازمان اقدام فرمایند.

لازم به ذکر است هزینه ثبت نام و حضورهریک از متقاضیان در هر دوره از مسابقات، 40هزارتومان است و شرکت ها می توانند در این دوره 5نفر از اعضای خود را برای حضور در مسابقات معرفی کنند. زمان برگزاری این رقابت ها متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

 

 

وبسایت جام انفورماتیک فعالیت خود را زیر نظر سازمان نظام صنفی امور رایانه ای تهران آغاز نموده و در زمینه خبررسانی رشته های فوتسال،شطرنج و پینت بال تیم های شرکت کننده در مسابقات زیر نظر انجمن صنفی فعالیت می نماید.

گالری تصاویر