K2_ITEM_AUTHOR 

کمیته رفاهی سازمان نصر تهران اولین دوره مسابقات پینت بال جام انفورماتیک را برگزار کرد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان نصر تهران، در این دوره از رقابت ها که در باشگاه پینت بال برج میلاد برگزار شد،10 تیم متشکل ازشرکت های عضو سازمان حضور یافتند. این بازی ها به صورت فشرده و تک حذفی در روزهای دوشنبه 27مردادماه و چهارشنبه 29مردادماه طی 9 دور مسابقه برگزار شد.

 

  

 

دراین دوره از رقابت ها که با هدف گسترش فرهنگ ورزش و تقویت نشاط در خانواده صنف فناوری اطلاعات و ارتباطات، با حضور بانوان و آقایان برگزار شد، تیم هایی متشکل از شرکت های پارسان تجارت گستر، فنا، ناواکو، گروه آتنا، خدمات آواژنگ و دبیرخانه سازمان نظام صنفی رایانه ای با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در روز اول بازی های پینت بال که روز دوشنبه 27مردادماه از ساعت18الی20.30 برگزار شد، تیم های گروه شرکت های آتنا و آواژنگB توانستند از سد تیم های دبیرخانه سازمان A و ناواکو B عبور کنند. در بازی نهایی این روز، تیم گروه آتنا موفق شد با شسکت تیم ناواکو به مرحله نهایی بازی ها راه پیدا کند.

  

 

در روز دوم این رقابت ها تیم های پارسان A و آواژنگA موفق شدند در مسابقه با تیم های ناواکوA و دبیرخانه سازمان B برنده میدان باشند. در بازی نهایی این مرحله میان تیم های ناواکوA و آواژنگ A، تیم آواژنگ A پیروز میدان شد.

در ادامه بازی های روز دوم، تیم های فنا(فرا ناب افزار آریا) و پارسان B با یکدیگر به رقابت پرداختند که در این بازی تیم پارسان B توانست گوی سبقت را از تیم حریف برباید.
در دور نیمه نهایی این بازی ها، تیم آواژنگ A در رقابتی سخت با پارسانB موفق شد بر تیم حریف غلبه کند.

 

  

 

در بازی نهایی که میان تیم های آواژنگA و گروه آتنا صورت گرفت، تیم آواژنگ موفق شد در رقابتی نزدیک با تیم گروه آتنا برنده نهایی این مسابقات شود.
در انتهای این رقابت ها، دبیرخانه سازمان نصر تهران به عنوان برگزارکننده این رقابت، از اعضای تیم آواژنگ A به عنوان تیم اول و گروه آتنا به عنوان تیم دوم با اهداء کاپ قهرمانی و جوائزی تقدیر کرد.

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

وبسایت جام انفورماتیک فعالیت خود را زیر نظر سازمان نظام صنفی امور رایانه ای تهران آغاز نموده و در زمینه خبررسانی رشته های فوتسال،شطرنج و پینت بال تیم های شرکت کننده در مسابقات زیر نظر انجمن صنفی فعالیت می نماید.

گالری تصاویر